logo
from 1920

אביזרים אורטופדים

 

אורטופדיה הוא תחום ברפואה העוסק בטיפול במערכת העצמות והשרירים של גוף האדם. מגוון גדול של האוכלוסיה סובל ובעיות אורטופדיות שונות, בעיות אורטופדיות יכולות להיות אצל ילדים קטנים או אצל אנשים בוגרים ובגיל השלישי גם. כמובן שניתן לטפל בבעיות אורטופדיות בצורות שונות הכוללות אף ניתוחים, אך לרוב האדם הסובל מבעייה אורטופדים ידרש לטפל בנושא בעזרת אביזרים אורטופדים המתאימית לאופי הבעיה, ולקבל עזרה בהתאמת אביזר המותאם למצבו הבריאותי. יש לזכור כי בעיות אורטופדיות אשר לא מטופלות כראוי לרוב מחמירות ואף גורמות לכאבים עזים ולהזנחה אשר עלולה להביא את החולה לחדר הניתוח לכן חשוב שלא תתעלמו מהבעיה ותכנסו לאורטופדיה המומלצת ביותר לארגש אורטופדיה ותקבלו עזרה בהתאמת האביזר האורטופדי המתאים לכם.

 

 

כמות האנשים בעולם הסובלים מבעיות אורטופדיות גדלה עם השנים, הטכנולוגייה אומנם הביאה איתה צמיחה ושיפור באיכות חיינו אך גם הביאה את הרעות החולות שלה, גם בפעולות הפשוטות של ישיבה מול מחשב צפונות סכנות ומצבים של פגיעה בגוף יכולים להתפתח בעקבות שימוש ממושך במקלדת או בעכבר, ישיבה ממושכת ללא פעילות גופנית, חשוב להקפיד על פעילת גופנית אך גם חשוב להיעזר באביזרים אורטופדים כגון תמיכה למרפק או חגורת גב אשר שומרת על גב זקוף. ברוב המקרים אביזרים אינם אמורים לטפל בבעיה אלא להקל עליה ולהפחית את מידת אי הנוחות או הכאב שחשים החולים.

 

 

ננסה לסקור חלק מהאביזרים העמודים לרשותינו בזכות הטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת יצור של אביזרים באיכות הגבוהה ביותר אשר עמידים לזמן רב והשימוש בהם מקל על בעיות אורטופדיות ואף מונע בעיות עתידיות.

 

 

חגורות אורטופדיות להקלת כאבי גב

 

חגורת גב מספקת תמיכה לגב ומקלה על הכאב. אנשים הסובלים מבעיות גב ומטופלים אצל רופא מומחה בתחום יוכלו להתייעץ עמו בנוגע לחגורת הגב המתאימה להם ביותר. קיימים סוגים שונים של חגורות גב אשר תומכים באיזורים שונים של הגב, אם מדובר על גב תחתון או על איזור עמוד השידרה,  גם אופנוענים משתמשים בחגורות גב בייחוד אם הם רוכבים בנסיעות ארוכות או עובדים בשליחויות, לבישת חגורת גב תמנע בעיות רבות אשר עתידיות להתפתח מפעילות או חוסר פעילות גופנית.

 

מדרסים ביו מכניים מותאמים אישית / מדרסים מותאמים אישית

 

כאבי רגליים הם בעיה אשר מופיעה כבר מגיל צעיר ולרוב מלווה אותנו כל ימי חיינו, היום פלטפוס מטופל כבר בקרב ילדים קטנים בגילאי 3-4, וככל שהטיפול מוקדם יותר כך הסיכוי לפתרון מלא של הבעיה. המדרסים באים לעזור בהפחתת הכאב ובמקרים מסוימים להפחתת תסמיני הבעיה. קיימים בשוק מדרסים שונים אשר ניתן לרכוש בהתאם למידת הרגל והם לרוב עשויים מחומרים רכים, וכמובן וישנם מדרסים מותאמים אישית  כפי שמכון ארגש אורטופדיה שרכש את המוניטין רב השנים בייצור מדרסים בהתאמה אישית, מדרסים אלה הינם אפקטיביים יותר ומטפלים בבעיה באופן ממוקד ויעיל יותר. שימוש במדרסים נותן פתרון להרבה מאוד בעיות הקשורות בכאבים בכף הרגל, כאבי גב או כאבי ברכיים.

 

נעליים אורטופדיות

 

נעלים אורטופדיות אינה מילה גסה ואינה נוגעת רק לאנשים עם בעיות בכף הרגל, חשוב שכולנו ננעל נעליים איכותיות שהן גם אורטופדיות ונשמור בכך על בריאותינו, אנשים הסובלים מבעיית פלטפוס, אשר כף הרגל שלהם שטוחה וחסרה קשת המייצבת את הרגל, סובלים ברוב המקרים מבעיות כאבים, פצעי לחץ ושחיקת מפרקי העקב ולרבות גם סובלים מיבלות הגורמות לכאבים עזים. שילוב של מדרסים מתאימים עם נעליים אורטופדיות יוכלו לשפר את איכות חייהם ולאפשר להם הליכה יומיומית תוך הפחתת הכאבים למינימום האפשרי. בנוסף, אנשים מבוגרים נוטים לחוש כאבים ברגליים ונעליים אורטופדיות משפרות את איכות ההליכה והיציבה שלהם

.

נעליים אורטופדיות הן מצרך הכרחי לכל בעלי המקצוע אשר מבלים שעות רבות על הרגליים, רופאים אחיות , קופאיות אנשי מכירות וכ'ו.